Duben 2014

Rychlý pozdrav

14. dubna 2014 v 0:50 | N. |  Ze života, hlavy i srdce Nebožky
Už je to zase dlouhá doba, co sem nepřibyl ani řádek, tak pokládám za svoji povinnost vás ujistit, že se stále nacházím v této dimenzi. Blíží se akorát datum odevzdání bakalářské práce, tak jsem teď neměla mnoho času na vrtání se v knihách. Nicméně, svůj slavný text bakalářský jsem už v podstatě dokončila, zbývá jenom úvod a kosmetické zásahy, případně drobné plastické operace. Musí to být dokonalý. Na tenhle víkend jsem si určila za cíl už to dotáhnout do konce, a světe, div se!, podařilo se. Jsem na sebe momentálně pyšná a hrdá.

Mezi hromádkou knih u postele mi ale leží krásná knížka 1800-talet, čili kniha o 19. století ve Švédsku. Takže až dooperuju, zahájím výzkum v této oblasti.

Za dva týdny jedu do Stockholmu a pak rovnou lodí do Rigy s mými milými bojsenburgare. V květnu mi sem přijede má milá duše z Německa, tak se na ni těším.

Občas kreslím. Na obrázku níž je truchlící dáma. Takhle asi si často představuju sebe samu v nějakým jiným světě. Neznamená to ovšem, že by tento smutek byl něco destruktivního.

A teď odlétám. Pardon za stručnost, psací víkend mě poněkud intelektuálně vyčerpal.