Další krátká zpráva o mém žití

28. dubna 2013 v 10:33 | N. |  Ze života, hlavy i srdce Nebožky
...abyste si nemysleli, že jsem skutečně uhynula na bezmezné štěstí, což by vás jistě strašlivě mrzelo a vaše životy už by nebyly jako dřív.

Každopádně mi asi brzo uhnijí oči, protože opravdu celý den sedím u počítače u e-learningu. Ke své nezměrné hrůze jsem zjistila, že asi tak za tři týdny končí semestr (cirka - většinou to poznám podle paniky ostatních, sama nejsem schopná si to datum pamatovat). Nemám dodělanou gramatiku, fonetiku, nemám ještě hotovej svůj vlastní e-learningovej kurz o filmech, do toho dokončujeme se spolužačkama semestrální projekt - výstavu, musím taky číst... Nevíte někdo jak z 24hodinovýho dne udělat den tak 48hodinový? (Zatím si ale musím upřímně říct do očí, že jsem toho zvládla docela dost.)
Připadám si jak geek bez sociálního života, mým nejlepším kamarádem je Elf (e-learning). Začala jsem tomu říkat, že mám rande s Elfem. Je hrozná sranda, když si lidi myslí, že tím míním úplně normální rande s člověkem! (Fascinuje mě, že v takových situacích vždycky zapomínají, že jinak o těchhle věcech v podstatě nemluvím :D)

"Co máš na dnešek v plánu?"
"Mám rande s Elfem. Budeme se učit gramatiku."
"Ooo, s Elfem, jo?"
"Hmm, nevím, co bych bez něho dělala. Bez něj se cítím tak nějak neúplně."

Ano, zním jako totální tragéd, ale můžu si za to sama. Plná entuziasmu si vždycky navalím spoustu úkolů, abych pak nedělala nic jinýho, než se nad tím hrbila. Já nevím, asi mě to drží při životě, protože jinak bych se zbláznila. Asi pořád potřebuju být trochu ve stresu.

Anyway! Není to se mnou tak strašný, anžto se občas sbalím a jedu netopýřit. O Batsave jsem vám psala už předtím, tentokrát jdu vypustit netopýry na Voyvodu, Spectres a Shemale Zero. Na Voyvodu se moc těším, tu jsem na podzim propásla. A Shemale Zero bude nářez, o tom nepochybuju, protože jsou to prostě úchylové.
A vyrobila (rozuměj namalovala) jsem si triko/šaty Death Cult! Nedovedete si představit, jak hrdá na to jsem. Ještě jsem vymyslela pár dalších, ale to si zatím nechám pro sebe. V létě hodlám sériově vyrábět trička a konečně si splnit svůj sen.

A příště snad už napíšu něco, co se NEBUDE týkat mé rotten majesty.

SHEMALE ZERO. Tahle klaunovská je skvělá.A Voyvoda, post-punkovější. Líbí se mi ty jejich černobílý klipy.


Spectres. (Připomíná to Joy Division.)
 


Komentáře

1 Syb | 28. dubna 2013 v 10:42 | Reagovat

Tak to si jedno triko rezervuji, plís!
A prosím tvojí fotku v DC šatech:)

2 Nebožka | 28. dubna 2013 v 10:53 | Reagovat

Já to pak všechno nafotím a postnu, abyste mě mohli chválit :D

3 fflewiathan | Web | 29. dubna 2013 v 16:36 | Reagovat

Jooo, taky si říkám, že už ZÍTRA se vážnš vrhnu na ten Elf.. už asi dva týdny si to takhle říkám. :D Ale zítra už 100%!!
Mimochodem, dnes mi psali... a taky mám stípko!! Sice teda spolu s radostí stoupnul faktor paniky na hladinu 1000%, ale je to bezva! :D

4 Nebožka | 29. dubna 2013 v 16:59 | Reagovat

Íííík, to je super! GRATTIS! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.