Am I going crazy again?

5. dubna 2013 v 23:46 | Nebožák |  Ze života, hlavy i srdce Nebožky
(Poslední dobou si připadám jako v jiné dimenzi. Na jednou stranu jsem spokojená a šťastná, ale to musím být celý den na nohou a mít po ruce dostatek kofeinu. Občas mě ale přepadne moje stará chiméra, taková ta chorobná nechuť a zhnusení světem i mnou samou. Rozhodla jsem se přestat číst zprávy, protože včera jsem celý den nemyslela na nic jinýho než na tu zavražděnou školačku a v hlavě se mi pořád ozývala tátova věta: "... a jak ji ještě trápili, když umírala."
Seděla jsem v tu chvíli v pokoji a měla otevřený dveře, tak jsem slyšela, o čem máma s tátou mluví. Musela jsem zavřít, abych to neslyšela. Zas mě to celou sevřelo v celým fyzickým dosahu, nevím, jestli to znáte, takový ten pocit, že se nemůžete nadechnout. Je to hrozný. Myslela jsem si, že už to mám za sebou. Že to prostě zmizelo a už se to nevrátí a dá mi to pokoj. Mám sice strach, že to neovládnu, ale zatnula jsem zuby a budu prostě pokračovat. Tuhle nestvůru porazím sama.)

Ale konec pochmurností. Budu zase chvíli primitivem - ona je to nakonec docela výhodná životní strategie. Musím si pořídit tričko s Batmanem a pořádnej křivák s cvočkama (pro ilustraci viz Flesh for Lulu pod perexem) a oldschoolový špičatý boty, jako jsou tyhle:


Kdybyste někdo věděli, kde to sehnat za lidskou cenu a kožený, dejte mi vědět!

Jo a taky mám novou platonickou obrázkovou lásku - stalkuju stránku s obrázkama Batcave fashion a chci být něco jako Anja Huwe a Siouxsie dohromady. This is real goth to me. S kečupovýma upírama a předraženýma pseudoalternativníma hadrama bez výpovědní hodnoty (no offense) na mě nechoďte. A už vůbec mi do toho pořád netahejte metal a větu "Už se těším, až dospěješ." (Stejně to tady ale čtou lidi, co mě znají a už jsem snad trochu naočkovala, takže to berte jenom jako povzdech.)
Flesh for Lulu už jsem sem určitě házela, ale ten klip se mi tak líbí, že si to pouštím pořád dokola. Long live the old flesh. Než jsem dosmolila tenhle článek, asi jsem osmkrát jsem si to pustila. Upřímně se divím, že mě to ještě baví.


A teď už jsem vám asi řekla všechno, co jsem chtěla.
 


Komentáře

1 Sybrakos | 6. dubna 2013 v 2:26 | Reagovat

Žít v tomhle světě snadné není a ačkoliv to zní jako klišé, většina lidí jsou prostě bezohledné svině. Když vidím, co se děje, kolik nespravedlnosti a krutosti a všem je ten druhý takřka ukradený (čest vyjímkám), je mi z toho hodně zle. Zprávy už čtu jenom sporadicky, mimojiné už dokážu skoro bez problémů hned odhalit, co je lež.. Ohledně toho "pocitu", co míváš ti nezávidím, ale přeju, ať nad tebou nezvítězí. Sám mám občas takový příšerný myšlenky, že bych si z toho nejradši hodil mašli, ale to jsou každého osobní démoni. Každý je má.

2 Meduza | Web | 6. dubna 2013 v 10:57 | Reagovat

Úzkostné stavy, zhnusení, boj s chimérami....všechno to porazíme, žíněnka to jistí:)
Klasické winklepickers nedoporučuju, nejsou zas tak pohodlné a moc nevydrží....daleko lepší jsou klasické koně, které nosili goths ještě před winklepickers. A taky jsou špičaté:)
Křivák seženeš v každém motorkářském shopu, dělají i dámské (od pánských se liší jen jím, že mají zapínání na druhé straně) a dokonce dělají velikosti na hubené skrčky, jako jsme my:D Cvočky se taky dají lehce sehnat a je lepší si křivák vlastnoručně ocvočkovat, než koupit hotový - ten je dvakrát dražší než ten klasický -.-

3 Lilien | 6. dubna 2013 v 11:40 | Reagovat

Já jsem rozjela taky vlastní primitivní styl :D Pokresluju si trička. Zatím nejvíc jich mám s motivem a hláška z Doktora Who. Ještě se chystám na Walking dead, ale to si budu nějak muset vymyslet bez šablony, jelikož jsem nic nenašla. Občas propadám depkám, protože to neumím nakreslit, aby to nebylo ušmudlaný. Občas to vypadá jak nasprejovaný, občas jen nepoveděně, ale who cares, že :D

4 Nebožák | 6. dubna 2013 v 12:04 | Reagovat

[1]: To, že to má někdy každej, mě uklidňuje. V mým případě je trochu problém s tím slovem chorobný.

[2]: Já už jeden křivák mám (nebo teda asi spíš takovou parodii, ale to vůbec nevadí) za tři stovky ze sekáče, ale potřebuju právě ještě jeden, co mi taky tak padne a co mi nebude líto případně nechtěně zničit - ještě na to možná napíšu velký nápis Peace, love, bats, chichi. Do PGT všechny ty položky seženu a pak budu ukrutně stylová B) - stejně jako býváš každoročně ty :D
Děkuju za tipy a útěšný první odstaveček!:)

[3]: Vyrábět si vlastní věci je nejlepší. Už jenom proto, jaká je to úžasná terapie a jaký pocit hrdosti pak člověk má. Nedávno jsem si namalovala tričko s logem Bauhaus, jedno s nápisem "Freak (proud of it)" a v létě na Castle Party "I wanna do bat things with you". Ještě se chystám na zprznění Xmal Deustchland a Death Cult (to je mimochodem hrozně roztomilý, pokud to teda už neznáš - http://www.terrorizer.com/media/blogs/dominion/DeathCultghostdance.jpg)
Na ty Walking Dead chceš jenom logo? Nebo i nějakou oživlou mrtvolku?

5 Sybra | 6. dubna 2013 v 12:14 | Reagovat

Nebož, pokud by jsi chtěla, měl bych doma asi cca 60 takových těch malých cvočků, co punkeři nosí na bundách a tak a je mi to docela k ničemu.. Velikost cca dětský nehet u malíčku :) To jenom ohledně toho "udělej si sám".

6 Nebožka | 6. dubna 2013 v 12:53 | Reagovat

Cvočky mám, to není problém. Ale děkuju:)

7 Čartkovova | Web | 6. dubna 2013 v 20:07 | Reagovat

Také začínám mít deprese z toho, co se kolem nás děje a z toho, jací lidé jsou, a proto se neustále před světem uzavírám. Nejšťastnější jsou pro mě ty okamžiky, kdy mám knihu v ruce a nebo sluchátka v uších :) (myslím, že mi rozumíš ;))

Křivák bych brala rovněž, proto se často rozhlížím v sekáčích. Bohužel bezúspěšně. A boty... neustále tam koukám i po botách. Kolikrát jsem viděla boty na platformě, vyvedenou napodobeninu New Rocků a nebo dokonalé viktoriánky... samozřejmě, nikdy neměli moji velikost. Ale třeba Ty bys mohla mít štěstí ,)

8 cukr | 7. dubna 2013 v 14:34 | Reagovat

Jo, napadaly mě stejné věci jako Tvého taťku (Ke komu by se ta zpráva nedostala?). Velmi Tě podporuju v tom nečíst smutné zprávy (Stačí nadpis a konec.) a být ignorantem. Šťastným ignorantem, který se netrápí neštěstím ve světě. Jestli si tyhle situace převádíš do myšlenek "co kdyby se to stalo mému dítěti (které ještě ani neexistuje, podotýkám), můžeme si podat ruce.

Teď z jiného, veselejšího soudku. Nebož, v HM jsem viděla tílko s Joy Division. S motivem mého oblíbeného cd Unknown pleasures. Je normální, že místo abych měla radost, je mi to proti srsti?:-D To už jsou Joy Division tak profláklí?:(

9 cukr | 7. dubna 2013 v 14:37 | Reagovat

Tady to je http://blogg.veckorevyn.com/kira/files/2012/06/PicMonkey-Collage3-720x446.jpg

Mám pocit, že se vždycky najde někdo kdo tyhle staré kapely vykope z hrobu a udělá z toho módní hit.

10 Nebožka | 7. dubna 2013 v 19:11 | Reagovat

[8]: Spíš mě občas napadne, jako cenu má v tomhle světě ještě lidský život, ale to se hned plesknu přes prsty, protože něco takovýho bych si radši říkat neměla:)

To tričko jsem viděla, ale nějak se mi nelíbí. Že z toho dělají módní hit, s tím jsem se už smířila, protože oni jsou dost profláklí, poslouchá to spousta lidí brouzdajících po povrchu alternativy. Totéž Ramones (jejich tričko jsem si nedávno koupila v CA, shame on me:D), Sex Pistols, Iron Maiden... Největší zhovadilost, co jsem kdy viděla, bylo Disney tričko s motivem JD. Ten, kdo to vymyslel, o kapele evidentně hodně věděl.
http://cdn3.pitchfork.com/news/45193/header.jpeg

11 Čartkovova | Web | 8. dubna 2013 v 14:49 | Reagovat

[9]: Jaj, to je snad to nejhorší, co může být. Toto si JD vážně nezaslouží. :(

12 Charlie | E-mail | Web | 23. dubna 2013 v 19:04 | Reagovat

Tričko s Batmanom? To snád nie -_- Ja mám Jokera... môžme sa potom mlátiť =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.