Ehm...

18. listopadu 2012 v 19:20 | N. |  Ze života, hlavy i srdce Nebožky
Doufám, že jste na mě ještě nezanevřeli. Nemám teď vůbec psavou.Nebožák a Eve
Dělám, co můžu, ale když už mám hotový úkoly, už nemám chuť sedět dál u počítače. Pozitivní věcí ovšem je, že trávím minimum času na Ksichtbuku, protože - chvíle napětí - nemám kdy. A nechce se mi ztrácet drahocenné minuty vysedáváním tam, když místo toho můžu dělat do noci gramatiku, že:D
Ne, vážně. Neumíte si představit, jak se strašně těším, až bude tak 15. prosince, budu mít uzavřený kurzy a žádný deadliny mě už nebudou strašit. Vzhledem k tomu, že chci mít všechno pefektní a včas a na 300 % minimálně, nelze se divit, že mi propásnutá lhůta připadá horší než poltergeist. Takže do sebe klopím jedno kafe za druhým, na stole mám hroudu počmáraných papírů a hrnků od kafe.

Byla jsem se taky povyrazit, a to na Black Cat Party - foto napravo (doufám, že mě Zubatá nezabije, že tu visí taky). Zušlechtila jsem si kvůli tomu speciální halloweenské podvazky, ale bohužel je nikde nemám nějak viditelně vyfocený. Měla jsem tam zavěšený kostnatý pracičky a usekaný prsty. A dva prsty jsem si pověsila i na krk. Nově zformovaní LateXJesus měli debut, hráli skvěle a mně se to moc líbilo. Prostě proto, že to je taková velmi mírně a vkusně perverzní nadsázka. A taky jsem si už konečně pořídila tričko Depressive Disorder, který určitě znáte (Brno, elektronika, nic?). Když jsem to pak hrdě oblíkla, tak se mě moje matka s vážnou tváří zeptala, proč nosím tričko se svou vlastní diagnózou.

Těším se na 30. listopadu, protože chci jet na Ulterior, těším se, až s K. půjdeme tradičně do Ikea a budeme křídou na ty jejich dětský tabulky psát chytré švédské věty typu Dö potatis nebo Dansa salsa! a pak se ostentativně svalíme do pohovky a vytáhneme si z přihrádky švédskou knížku a budeme si číst. Tyhle akce mám hrozně ráda, protože si u toho vždycky skvěle odpočinu a aspoň na chvilku se vrátím do dětských let.
A na Vánoce se těším. Koupím si sobí formičky a budu péct perníčky ve tvaru soba. Třeba to tentokrát nespálím.

Na co se těšíte vy? A nejdete nááááhodou někdo taky na Ulterior?

SEX WAR SEX CARS SEX! (upozorňuju, že je návyková a perfektní)
 


Komentáře

1 Cukr | 21. listopadu 2012 v 19:12 | Reagovat

Jak by mě mohlo překvapit, že se Nebožka kamarádí i se samotnou Zubatou.:-D

"Když jsem to pak hrdě oblíkla, tak se mě moje matka s vážnou tváří zeptala, proč nosím tričko se svou vlastní diagnózou."

To mě rozsekalo.:-D Tomu se říká mít "troll mum".

Já se těším na Vánoce, protože bude konečně volno a se zásobama rohlíčků a rumovejch kuliček je všechno tak nějak lepší a hezčí, hlavně pokud je toho rumu v kuličkách o trochu víc.:D

2 Lukáš Přibyl | Web | 22. listopadu 2012 v 16:12 | Reagovat

[1]: tak to ti věřím...

(with dark eyes) :)

3 Meduza | Web | 22. listopadu 2012 v 18:56 | Reagovat

"Nestíhám, nesvačím, nestihnu to, nestačím" jsou momentálně moje nejpoužívanější fráze a též mám panickou hrůzu ze slova deadline. Je to teď všechno nějaké uspěchané....ale Vánoce budou fajn, jelikož jsem si pořídila vykrajovátka s halloweenskou tématikou a nemůžu se dočkat, až je použiju na všechno vykrajovatelné cukroví:)

4 Nebožka | 23. listopadu 2012 v 23:07 | Reagovat

[1]: Zubatá je totiž hrozně chytrá a vzdělaná a elegatní krásná dáma!

[3]: Jó, naše světy mají evidentně společnou hranici:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.