Květen 2012

Ať žijí ližiny a vírové průtokoměry!

7. května 2012 v 21:21 | Neb. |  Ze života, hlavy i srdce Nebožky
Nezbláznila jsem. Jenom mám novou práci! Ej! Ten měsíc (nebo jak dlouho to bylo), co jsem se vlastně jenom tak povalovala doma a vcelku nic moc nedělala, byl skutečně ubíjející. Musím pořád něco dělat, byť jsem pak na konci dne skoro úplná nebožka. Ale je to lepší než cítit, jak mi leniví hlava a zbytky toho intelektu. Možná i kvůli tomu, že mám pořád tolik práce, jsem mohla vysadit antidepresiva. Považuju to za jeden ze svých životních úspěchů.
Ad nově nabytá práce: dělám kontrolorku všelijakých technických a právních překladů (občas se mi tam mihne i něco z jiného oboru) a baví mě to! Hlavně je fajn, že si sedím v kanceláři, chodím si pro texty na kontrolu, usmívám se a nikdo nemá s mýma outfitama problém (pravda, roztrhaný punčocháče ani platformy bych si tam nedovolila vzít, takže vypadám relativně příčetně) . Dokonce mi i jeden "kolega" (viděla jsem ho tam jenom jednou) pochválil obojek!:D
Taky si rozšířím jazykový obzory. Skid je ližina. Fuel consumption je spotřeba paliva (supwisingly).

Bývalý pan šéf obdržel e - mail s ultimátem, pak to půjde k vyšším instancím. Fanděte mu, ať zavčas dostane rozum.

A v červnu pojedu na T H E M I S S I O N !
Hellyeah!

A víte co, mám svůj život ráda. (Až na všechen ten citovej bordel, kterýho se nemůžu pořád zbavit a v podstatě mi všechno jede podle stejnýho scénáře. Někde je něco špatně, jenomže já nevím,jak to mám opravit.)

Nevadí vám, že poslední dobou píšu spíš o sobě?