Jsem zpátky. Tak abyste to věděli.

9. července 2011 v 12:12 | Neb. |  Ze života, hlavy i srdce Nebožky
Bon jour, mes netopýres!
Nebožtík se vrátil z Drážďan vcelku a v pořádku s několika novými pohlednicemi a zážitky. Jeho nejsilnější zážitkem je krmení koz, kůzlat a kozlů v zoo, a pozorování krmení malých klokanů. Inu, zvířátka tomu vždycky prosvětlí den!
Vidělo to taky Galerii starých mistrů ve Zwingeru (čili Rubense, Tiziana, Velasquéze, Rafaela atd.), několik malých kachňátek ve vodním příkopu před Zwingerem, museum hygieny (lépe řečeno zdravovědy - bylo to všechno od kolonoskopie přes druhy zdravých jablek a koženého oblečku ze 60. let pro sexuální potřeby po fotografie porodu).
Válelo se to s kamarádkou na trávníku u zámku Pillnitz a bylo v museu Karla Maye. A taky v jedné úžasné kavárně v Altmarktu, která je tam už určitě víc jak jedno století (soudě dle fotografií), je v secesním duchu a servírky tam stále nosí ty rozkošné bílé zástěrky! Pokud tam budete, nenechte si ji ujít.

Nemá si to nač stěžovat. Drážďany byly krásné a klidně by to tam ještě chvilku zůstalo. A za týden už bude křepčit na Mighty Sounds, johou!

(Teď se jde věnovat životu Dostojevského, poněvadž o něm už dlouho nic nenapsala. Vlastně napsala pouze úvod, a to někdy na podzim. Takže se jde i stydět.)

Tak se mezitím mějte, brzy vás i vaše blogísky zase oblažím!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.